Ürünlerimiz

Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 1.5 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 1.5 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 1.5 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 1.5 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 2.2 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 2.2 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 2.2 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 2.2 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 4 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 4 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 4 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 4 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 7.5 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 7.5 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 7.5 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Mobil Solar Römork 7.5 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 5 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 5 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 5 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 5 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 10 KW Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 10 KW Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 10 KW Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Taşınabilir Seyyar Jeneratör Römork 10 KW Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Güneş Enerjili Aydınlatma Kulesi Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Aydınlatma Kulesi Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Aydınlatma Kulesi Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Aydınlatma Kulesi Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork
Solar Işık Ve Aydınlatma Kulesi Sistemi Fiyatları, Solar Işık Ve Aydınlatma Kulesi Çeşitleri Ve Solar Işık Ve Aydınlatma Kulesi Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Solar Işık Ve Aydınlatma Kulesi Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Römork

Mobil Solar Aydınlatma Römork

 

Bir kişinin montajı için ünitelerimizin sadece beş dakikaya ihtiyacı vardır:

1. Üniteyi park edin.

2. Güç ünitesini AÇIK konuma getirin.

3. İstenilen yönelim açısına ulaşmak için kaldırma kollarını AÇIK konuma getirin.

Özellikleri:
Maksimum enerji hasadı, depolama ve üretim için en küçük ayak.
Güneş modülleri, zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tamamen kapsüllenmiştir.
Saf sinüs dalgalı dayanıklı invertörler.
MPPT şarj kontrolörleri.
Jel Derin Döngüsü, Valf Ayarlı, Jelleşmiş Elektrolit ağır hizmet tipi aküler.
Paslanmaz çelik bağlantı elemanları ve alüminyum raflar.
Ünitenin aktif ve Pasif havalandırması.
Tam kilitleme ve güvenli.
Tam kapalı.
Tam hava şartlarına dayanıklı.
Bir kişi, 5 dakikada tamamen açılabilir.
Özel dizi tasarımı, geçiş sırasında paneli korur.
Tehlikeli koşullar için tasarlanmıştır.
Dış Çıkışlar: Hava Koşullarına Dayanıklı Kapaklar ve Plakalar.
Opsiyonel Ağır Hizmet Kaldırma Kancaları Helikopter taşınabilir.
Güç ünitesi sistemi, DC'den AC'ye dönüştürücü, akü şarj cihazı ve AC transfer anahtarı içeren eksiksiz bir güç dönüştürme sistemidir.

Fotovoltaik ("PV") Paneller Yüksek verimli, Güneş modülleri, diğer teknolojilere göre watt başına daha yüksek amper-saat çıkışı sağlar ve çift baypas diyot koruması içerir. Modüler PV paneller, artan yükleri karşılamak için genişlemeye izin verir.
Ayarlanabilir Dizi Yapısı PV dizisi eğimi, güneş enerjisini en üst düzeye çıkarmak için kolayca ayarlanabilir.
Kontrol Merkezi Kontrol muhafazası, güç dağıtım bileşenlerini (DC kontrol cihazı / dağıtımı, inverter ve AC dağıtımı), bağlantı kesicileri, sistem monitörünü ve uygun kablo terminallerini barındıran bir YunceySolar 3R toz boya kaplı çelik kutudur. Muhafazada yağmur geçirmez havalandırma delikleri ve topraklama hatası korumalı bir elektrik prizi bulunur. İsteğe bağlı uzaktan izleme ekipmanı mevcuttur.
İnvertör / Pil Şarj Cihazı, mikroişlemci kontrollü, üç aşamalı, sıcaklık telafili akü şarj cihazına sahip yüksek verimli sinüs dalgalı invertör. % 96 pik dönüşüm verimliliği, koruma devresi, kullanıcı ve kurulum menüleri ile LCD ekran.
DC Kontrol Cihazı Katı hal, düşük frekans, pals genişliği modülasyonlu, akü sıcaklığı dengelemeli solar şarj kontrolü ve otomatik gece bağlantı kesme.