Ürünlerimiz

Güneş Enerjili Çelik Bariyer Butonu Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Çelik Bariyer Butonu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Çelik Bariyer Butonu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Çelik Bariyer Butonu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Saplamalı Yol Butonu Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Saplamalı Yol Butonu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Saplamalı Yol Butonu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Saplamalı Yol Butonu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Aydınlatma
Güneş Enerjili Yol Butonu Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Yol Butonu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Yol Butonu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Yol Butonu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Yol Butonu Poliüretan Sistemi Fiyatları, Güneş Enerjili Yol Butonu Poliüretan Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Yol Butonu Poliüretan Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Yol Butonu Poliüretan Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Bayrak Direği Flaşörü Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Bayrak Direği Flaşörü Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Bayrak Direği Flaşörü Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Bayrak Direği Flaşörü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Üçgen Flaşör Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Üçgen Flaşör Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Üçgen Flaşör Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Üçgen Flaşör Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
200 mm Güneş Enerjili Flaşör Paketi Fiyatları, 200 mm Güneş Enerjili Flaşör Çeşitleri Ve 200 mm Güneş Enerjili Flaşör Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 200 mm Güneş Enerjili Flaşör Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
300 mm Güneş Enerjili Flaşör Paketi Fiyatları, 300 mm Güneş Enerjili Flaşör Çeşitleri Ve 300 mm Güneş Enerjili Flaşör Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 300 mm Güneş Enerjili Flaşör Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili GPS Senkron 300 mm LED’li Flaşör Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili GPS Senkron 300 mm LED’li Flaşör Çeşitleri Ve Güneş Enerjili GPS Senkron 300 mm LED’li Flaşör Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili GPS Senkron 300 mm LED’li Flaşör Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
300 mm İkili Güneş Enerjili Flaşör Paketi Fiyatları, 300 mm İkili Güneş Enerjili Flaşör Çeşitleri Ve 300 mm İkili Güneş Enerjili Flaşör Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 300 mm İkili Güneş Enerjili Flaşör Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Levhalar Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Levhalar Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Levhalar Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Levhalar Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Yüksek Performans LED’li Levhalar Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Yüksek Performans LED’li Levhalar Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Yüksek Performans LED’li Levhalar Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Yüksek Performans LED’li Levhalar Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Yol Bakım Levhaları Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Yol Bakım Levhaları Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Yol Bakım Levhaları Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Normal Performans LED’li Yol Bakım Levhaları Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin
Marka
Yuncey Solar Trafik
Güneş Enerjili Şehir içi Radarlı Hız Uyarı Sistemi Levhaları Paketi Fiyatları, Güneş Enerjili Şehir içi Radarlı Hız Uyarı Sistemi Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Şehir içi Radarlı Hız Uyarı Sistemi Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Şehir içi Radarlı Hız Uyarı Sistemi Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Trafik

Güneş enerjili levhalar, bünyesinde mevcut olan güneş paneli ve şarj edilebilir bataryası sayesinde dışarıdan harici bir bağlantıya gerek duymaksızın LED’li modül devresi ile flaş yapan uyarı levhalarıdır.

Güneş paneli polikristal (çoklu kristal) yapıda ve 10w gücündedir. 12 v 7 Ah kuru tip akü mevcuttur. 5 mm kırmızı LED’ler sürücüleri en etkin şekilde uyarır. Flaşör elektronik kartı bir solar devreye bağlanarak levhanın flaş yapmasını sağlar. Kasa ön yüzeyinde yüksek performanslı reflektif malzeme kullanılmaktadır. Levha kasası DKP sac olup, yüzey kaplamaları elektro galvaniz yöntemiyle kaplanmaktadır. Kasalar elektro statik toz boya ile boyanmaktadır. Levha şekline bağlı olarak farklı ölçülerde üretim yapılmaktadır. Taleplerinize göre akü ve güneş panellerinde farklı opsiyolar tercih edilebilir.

LED’siz levhaların reflekte özelliğinin yetersiz olduğu mahallerde kullanılır. Bu da sürücülerin ve yayaların uyarı levhalarını daha net görmelerini ve uyarı levhasının olduğu bölgeye gelmeden önce olası bir kazaya karşı güvenlik sağlar. Hız sınırları, tehlikeli viraj, kasis gibi birçok önemli uyarıyı bu levhalar yardımıyla en iyi şekilde trafikte herkesin görmesini sağlayabilir ve bizleri olabilecek olumsuzluklardan korur.