Ürünlerimiz

Güneş Enerjili Elektrikli Çit 2500V Fiyatları, Güneş Enerjili Elektrikli Çit 2500V Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Elektrikli Çit 2500V Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Elektrikli Çit 2500V Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Güneş Enerjili Elektrikli Çit 1500V Fiyatları, Güneş Enerjili Elektrikli Çit 1500V Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Elektrikli Çit 1500V Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Elektrikli Çit 1500V Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Güneş Enerji Led'li Caydırıcı Fiyatları, Güneş Enerji Led'li Caydırıcı Çeşitleri Ve Güneş Enerji Led'li Caydırıcı Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerji Led'li Caydırıcı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Elektrikli Çit Kapı Yayı Fiyatları, Elektrikli Çit Kapı Yayı Çeşitleri Ve Elektrikli Çit Kapı Yayı Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Elektrikli Çit Kapı Yayı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Elektrikli Çit İzolatörü Ahşap Fiyatları, Elektrikli Çit İzolatörü Ahşap Çeşitleri Ve Elektrikli Çit İzolatörü Ahşap Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Elektrikli Çit İzolatörü Ahşap Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Elektrikli Çit İzolatörü Metal Fiyatları, Elektrikli Çit İzolatörü Metal Çeşitleri Ve Elektrikli Çit İzolatörü Metal Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Elektrikli Çit İzolatörü Metal Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu Metal Fiyatları, Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Güneş Enerjili Kuş Kovucu Metal Fiyatları, Güneş Enerjili Kuş Kovucu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Kuş Kovucu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Kuş Kovucu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu
Güneş Enerjili Sivrisinek Kovucu Metal Fiyatları, Güneş Enerjili Sivrisinek Kovucu Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Sivrisinek Kovucu Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Sivrisinek Kovucu Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Kovucu

GÜNEŞ ENERJİLİ KOVUCULAR

SOLAR KOVUCULAR

Yuncey Solar Kovucular

Ayı kovucu elektrikli çit, elektrikli domuz çiti, elektrikli tel, güneş enerjisi ile çalışan elektrikli tel, güneş enerjili ayı savar, güneş enerjili domuz savar, güneş enerjili elektrikli çit sistemleri, domuz kovucu elektrikli tel, elektrikli çit fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.


Avantajları

Arıcılık Hibe Destekleme 2021 Yılı Hibeleri Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Devlet Desteklemeleri Hibesi Başvurusu Solar Enerji Sistemleri Arıcılık Hibe Desteği 2021 Arıcılar...
Güneş Enerjili Pompa 
Bu yazımızda siz değerli üreticilerimiz için Güneş Enerjili Elektrikli Çit Fiyatı hakkında olacaktır. Elektrikli Çit sistemleri şu isimlerle bilinir, Ayı kovucu elektrikli çit, elektrikli domuz çiti, elektrikli tel, güneş enerjisi ile çalışan elektrikli tel… Peki kimler kullanır Arıcılar, kampçılar, çiftçiler, üreticiler kısacası doğa tutkunları.

Güneş Enerjili  Çit, Sizin belirlediğiniz alana izin vermediğiniz canlıların girmesine engel olun. Üstelik o canlıyı ÖLDÜRMEZ. Sadece elektrik şoku ile sersemleşir canı yanan hayvan o bölgeden uzaklaşır.

Güneş Enerjili Elektrikli Çit Fiyatı (Ayı, Domuz Kovucu)
İçindekiler

1 Güneş Enerjili Elektrikli Çit Fiyatı (Ayı, Domuz Kovucu)
1.1 Yaban Domuzları için Güneş Enerjili Elektrikli Çit
1.2 Ayılar için Güneş Enerjili Elektrikli Çit Sistemi
1.3 Çiftlik Hayvanları (İnek, Koyun, Keçi) için Güneş Enerjili Elektrikli Çit Sistemi
1.4 Güneş Enerjili Elektrikli Çit Sistemi Nasıl Çalışır?
1.5 1-Elektrikli Çit Makinesi + Güneş Paneli +Akü Set
1.6 2-Elektrikli Çit Makinesi + Güneş Paneli +Akü Set
Elektrikli Çit ; Koruma Sistemleri, hayvanlarınızı belirlenmiş bir bölgede kalmasını sağlar. Aynı zamanda caydırıcı özelliği sayesinde ,belirlenmiş bir bölgeye istenmeyen hayvanların (Ayı, domuz vs) girmesini engeller.


Elektrikli Çit-Alan Koruma Sistemleri yalıtımı yapılmış iletkenler üzerinde saniyede yüksek gerilim sinyalleri oluşturur. Oluşan yüksek gerilim hayvanların irkilmesini sağlar. Bu elektrik şoku ve korku hayvanların ve insanların sağlığına zarar vermez.

Not:İnsanların görebileceği yerlere uyarı levhası asılması mecburidir.

Sistem güneş panelleri çalışabilmektedir.

Artık yabani hayvanların verdiği zarardan kurtulacaksınız
bu sistemi meyve bahçelerinde, kamp yerlerinde , çiftliklerde, arıcılıkta kullanabilirsiniz.
Kurulumu basittir.
Elektrikli çit sistemi size  tam set olarak gönderilecektir

Kurulum ve kullanım için telefonla teknik destek verilecektir.

Yaban Domuzları için Güneş Enerjili Elektrikli Çit
Bahçeleri ve bağları domuzların talanından korumak için kurulacak elektrikli çit sistemlerinde, iletken teller zeminden 20, 45 ve 75 santim  yükseklikte olacak şekilde üç sıra halinde çekilir.

Şarj Kontrol Cihazı  +Solar Kablo 
Kuru topraklarda elektrik şokunun etkisin arttırılması için  orta sıradaki (45 santimdeki) iletken tel toprak elektrota bağlanabilir.


Bu durumda diğer (20 cm ve 75 cm)  iki sıra tel güç ürtecinin canlı kutbuna bağlı kalmaya devam edecektir. Domuzların telleri tırnaklarına takarak koparma ihtimaline  karşı 1.2 mm veya 1.8 mm galvanizli çelik tellerin elektrikli çit teli olarak kullanılması önerilir.

Ayılar için Güneş Enerjili Elektrikli Çit Sistemi
Arı kovanlarınızın en büyük ve tehlikeli düşmanı ayı için minimum 3 ya 4 sıra çekilmesi gerekmektedir. Ayı için yaban paketinden seçim yapmanız gerekmektedir.

Çit cihazı üzerindeki güneş paneli ve içerisinde bulunan aküsü sayesinde kendi enerjisini kendisi karşılar ve ayriyeten şebeke ve elektrik bağlantısına ihtiyaç duymaz.

Bu özelliği elektrik şebekesi bulunmayan bahçe ve kamp yerlerinde size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca iki gün boyunca güneş görmese de çalışır.