Ürünlerimiz

Güneş Enerjili Isıtıcı Rezistansı Fiyatları, Güneş Enerjili Isıtıcı Rezistansı Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Isıtıcı Rezistansı Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Isıtıcı Rezistansı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Isıtma
Güneş Enerjili Isı Pompası Fiyatları, Güneş Enerjili Isı Pompası Çeşitleri Ve Güneş Enerjili Isı Pompası Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Güneş Enerjili Isı Pompası Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Yuncey Solar İle Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Isıtma

GÜNEŞ ENERJİLİ ISITMA SİSTEMLERİ

SOLAR ISITMA SİSTEMLERİ

Yeni nesil güneş enerjili su ısıtıcıları günümüzde bir hayli geliştirildi ve giderek yaygınlaşan bir kullanım alanı buluyor. Bu tür enerji verimli sistemler güneş enerjisi ısıtıcı rezistansı, güneş enerjili elektrik panelleri yani fotovoltaik (PV) modüller tarafından güçlendirilir. % 100 güneş enerjisiyle çalışan ve genel olarak güneş kazanı olarak tanımlanan modüllerde güneş enerjisi ısıtıcı rezistansı kilit rol oynar.

Fotovoltaik modüllerinden güç aktarımını optimize etmek için voltaj için derecelendirilmiş özel olarak tasarlanmış güneş enerjisi ısıtıcı rezistansı kullanılır. DC denetleyicisi maksimum güneş enerjisi toplama işlemini gerçekleştirmek için PV modüllerinin voltajını düzenler. Tam güçte DC denetleyicisi % 96 - 97 verimliliğe sahiptir. Güneş depolama tankı güneş enerjisi ısıtıcı rezistansı sayesinde istenilen sıcaklığa ulaştığında, elektrik gücü elektrik şebekesine aktarılabilir veya evinizdeki yedek güç için bir batarya grubunu şarj etmek için kullanılabilir Fotovoltaik güneş kazanı sisteminin pek çok yararı, kullanılmayan bir enerji kalmayacağıdır.
Evrensel olarak hedef, azalan doğal enerji kaynaklarına karşılık güneş enerjisini daha fazla kullanmaktır. Yuncey rezistans güneş enerjisi ısıtıcı rezistansı modelleri bu amaca hizmet eder, ev ve işyerleri dahil olmak üzere birçok uygulama için en iyi performansı gösterir ve fotovoltaik bölgelere daha fazla sıcak su ve enerji üretir.
Sistem, bir DC sistemi (PV modüllerinin doğru akımını kullanır) veya bir AC sistemi (invertörün alternatif akımını kullanır) olarak iki versiyonda mevcuttur.


GÜNEŞ ENERJİSİ İLE EKOLOJİK VE VERİMLİ SICAK SU DC sistemi (otonom sistem, ayrılmış akım döngüsü, ev elektrik şebekesinden bağımsız, kamu şebekesinden bağımsız.