Ürünlerimiz

Siemens Solar Sürücü Fiyatları, Siemens Solar Sürücü Çeşitleri Ve Siemens Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Siemens Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü
SAJ PDS33 Solar Sürücü Fiyatları, SAJ PDS33 Solar Sürücü Çeşitleri Ve SAJ PDS33 Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz SAJ PDS33 Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü
Deg Drive Solar Sürücü Fiyatları, Deg Drive Solar Sürücü Çeşitleri Ve Deg Drive Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Deg Drive Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü
Frecon Solar Sürücü Fiyatları, Frecon Solar Sürücü Çeşitleri Ve Frecon Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Frecon Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü
Delta Solar Sürücü Fiyatları, Delta Solar Sürücü Çeşitleri Ve Delta Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Delta Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü
Mppt Solar Sürücü Fiyatları, Mppt Solar Sürücü Çeşitleri Ve Mppt Solar Sürücü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Mppt Solar Sürücü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Sürücü

GÜNEŞ ENERJİ SULAMA İNVERTER

GÜNEŞ ENERJİ POMPA SÜRÜCÜ

GÜNEŞ ENERJİ POMPA KONTROLÖRÜ

Yuncey Driver Solar Pompa Sürücüsü fiyatları, 
Yuncey Driver Solar Pompa Sürücüsü çeşitleri ve 
Yuncey Driver Solar Pompa Sürücüsü modelleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz 
Yuncey Driver Solar Pompa Sürücüsü seçenekleri ayağına gelsin.

Yuncey Driver Pompa Sürücüsü Yuncey Solar'da! 
Yuncey Driver Pompa Sürücüsü modelleri, 
Yuncey Driver Pompa Sürücüsü özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Yuncey Solar'da!.

SOLAR POMPA SÜRÜCÜ İNVERTER

Yuncey Driver Olarak Tarla Sulama Projelerinde De Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz. Sulama Amaçlı Kullanılan Güneş Enerjili Pompalar Marifetiyle Tarla Veya Arazinizin Sulamasını Şebeke İhtiyacı Duymadan Yapabilirsiniz. Yukarıdaki Resimde Arazi Sulaması İçin Kurulmuş Olan Trifaze Bir Güneş Enerji Sistemi Görmektesiniz. Her Türlü Sulama İhtiyacı İçin İstenilen Büyüklükte Kurulabilen Sulama Amaçlı Güneş Enerji Sistemleri İçin Bizimle İrtibata Geçiniz. Derin Kuyu Yahut Santrifüj Pompalar İçin Gereken Elektrik Enerjisini Güneşten Sağlayabilirsiniz. Sulama Projeleri İçin Gerçekleştirilen Güneş Enerjisi Sisteminin Bir Başka Avantajı İse Üretilen Elektriği Sulama Yapmadığınız Dönemlerde Şebekeyle Bağlantısını Sağlayarak Üretilen Elektriği Şebekeye Satma Prensibidir. Bu Sayede Hem Sulama İçin Kullanılan Elektrik Güneşten Sağlanmakta Hem De Bu Elektriği Kullanmadığınız Süre Zarfında Kurulan Sistemden Gelir Elde Etmeniz Sağlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Lütfen İrtibata Geçiniz. Evler, Bağ Ve Bahçeler İçin Kurulabilecek Düşük Maliyetli Güneş Enerjili Sulama Pompaları İçin Aşağıdaki Pompa Çeşitlerimizi İnceleyebilirsiniz.

SOLAR POMPA KONTROLÖRÜ

Güneş paneli solar pompa sürücüsü ile gündüz güneş enerjisi ile tarımsal sulama alanlarınızı rahatlıkla sulayabilirsiniz. Otomatik durdurma sayesinde suyunuz bittiği anda güneş paneli pompa sürücüsü devreden çıkar ve pompanızın zarar görmesini engeller.

SOLAR POMPA SÜRÜCÜ

Yuncey Driver üstün sürücü teknolojisini miras alan standart bir kompakt vektör kontrol sürücüsüdür. Uygulama esnekliği için hem IM hem de PM motor kontrolünü destekler ve STO güvenlik mekanizması sağlar. Ayrıca basit programlama ihtiyaçları için PLC kapasitesi, çeşitli iletişim kartları için bir iletişim yuvası ve veri yüklemelerini ve indirmelerini hızlı ve kolay hale getirmek için bir USB bağlantı noktası gibi yerleşik çeşitli temel işlevler. Yerden tasarruf edin, kurulum ve kablolama süresini azaltırken yüksek verimlilik ve kararlılık sistemi sağlar - tümü % 40'a kadar azaltılmış sürücü boyutuyla Yuncey Driver serisine dahildir.

Özellikler:

• IM ve PM motorların Açık döngü kontrolünü destekler

• Çıkış frekansı:

• Standart modeller: 0 - 599 Hz

• Yüksek hızlı modeller: 0 - 1500 Hz (V / f Kontrol)

• İkili derecelendirme tasarımı:

• Normal Görev (ND) için 60 saniye için% 120

• Heavy Duty (HD) için 60 saniye için% 150

• 2K adım kapasiteli dahili PLC programı

• Tüm seri için dahili fren kıyıcılar

• Çıkarılabilir 5 basamaklı LED tuş takımı fpr uzaktan çalıştırma

• Güvenlik standardı uyumluluğu: Güvenli Tork Kapatma (SIL2 / PLd)

• Çoklu Motor Kontrolü, yerleşik dört IM motor kontrol parametresi

• 1 fazlı 230 V, 3 fazlı 460 V modeller için isteğe bağlı yerleşik Sınıf A (C2) standart EMC filtresi

• 33 kHz'e kadar maksimum hız ile dahili bir yüksek hızlı darbe giriş terminali MI7

• 33 kHz'e kadar maksimum hız ile yerleşik bir yüksek hızlı puls çıkış terminali DFM

• Devre için yeni PCB kaplama (IEC 60721-3-3 sınıf 3C2) ve zorlu ortam uygulamalarına uygun termal tasarım

• Dahili tek yuva iletişim kartı kurulumu yapar: CANopen, PROFIBUS DP, DeviceNet, MODBUS TCP, EtherNet / IP