Ürünlerimiz

10A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 10A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 10A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 10A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
20A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 20A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 20A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 20A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
30A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 30A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 30A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 30A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
40A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 40A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 40A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 40A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
50A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 50A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 50A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 50A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
60A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 60A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 60A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 60A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
80A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 80A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 80A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 80A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
100A Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 100A Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 100A Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 100A Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
20A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 20A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 20A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 20A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
30A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 30A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 30A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 30A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
60A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 60A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 60A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 60A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj
100A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Fiyatları, 100A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Çeşitleri Ve 100A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 100A Mppt Solar Şarj Kontrol Cihazı Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Şarj

MPPT ŞARJ KONTROL CİHAZLAR

MPPT Solar Şarj Kontrol Cihazı fiyatları, 
MPPT Solar Şarj Kontrol çeşitleri ve 
MPPT Solar Şarj Kontrol modelleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz 
MPPT Solar Şarj Kontrol markaları, seçenekleri, özellikleri ayağına gelsin.

MPPT Solar Şarj Kontrol Yuncey Solar'da! 
MPPT Solar Şarj Kontrol modelleri, 
MPPT Solar Şarj Kontrol özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Yuncey Solar'da! sizi bekliyor!

Solar şarj kontrol cihazları
Geniş yelpazede MPPT ve PWM solar şarj kontrol birimleri sunmaktayız. Bkz. BlueSolar ve SmartSolar Şarj Kontrol Ünitesi MPPT - Genel Bakış. MPPT model adlarımızda, örneğin MPPT 75/50, ilk rakam maksimum PV açık devre gerilimidir. İkinci rakam 50, maksimum şarj akımıdır. PV boyutlandırma hesaplamaları için MPPT Excel sayfamızı kullanın. PWM ve MPPT şarj kontrol birimleri hakkında daha fazla bilgi için ürün bilgisini okuyun: Hangi solar şarj kontrol ünitesi: PWM veya MPPT? Daha fazla bilgi için bir ürün seçin:

MPPT Solar Şarj Regülatörleri
MPPT solar şarj regülatörler PVM regülatörlere göre güneş panellerinden gelen enerjinin hemen hemen tamamını alıp aküleri maksimum seviyede şarj eder. Özellikle tekneler ve karavanlar yer sıkıntısı çektikleri için MPPT şarj regülatörleri olmazsa olmazlardandır. Son yıllarda fiyatları oldukça ekonomik seviyeye gelmiştir. Bir başka deyimle 400 Watt güneş panelini PVM şarj regülatörüne bağlayana kadar 300 Watt güneş paneli ile aynı enerjiyi elde edersiniz.

Mppt Şarj Kontrol Nedir Mppt Şarj Kontrol Neden kullanmalıyız?

Güneş enerjisi ve Rüzgar enerjisi gibi sistemlerden maksimum seviyede enerji elde edilmesi için icat edilen bu cihazlar geleceğin şarj regülatörüdür.MPPT 'Maksimum güç takipçisidir

TWİ ML2420 MPPT Şarj Regülatör Akü Tipi ayarlama Videosunu izlemek için Tıklayın

akü şarj kontrol cihazı 30 amper mppt 12-24v, mppt şarj kontrol cihazı, mppt şarj kontrol cihazı fiyatları, mppt solar şarj kontrol cihazı fiyatları, victron mppt fiyat, mppt solar şarj regülatörü fiyatları, epever kontrol cihazı, 60 amper mppt.

EP Solar MPPT Solar Şarj Regülatörleri TWİ MPPT Solar Şarj Regülatörleri Victron MPPT Solar Şarj Regülatörleri Sterling Power MPPT Solar Şarj Regülatörleri

 
PWM VE MPPT SOLAR ŞARJ KONTROLÖRLERİ ARASINDAKİ FARK
Farkın Özü Şudur:
Bir Pwm Denetleyicisiyle Akım, Pil Voltajının Hemen Üzerinde Panelden Çekilir, Oysa
Bir Mppt Denetleyicisiyle Akım, Panel "Maksimum Güç Voltajında" Panelden Çekilir (Bir Mppt Denetleyicisini "Akıllı Dc-Dc Dönüştürücü" Olarak Düşünün)
Sık Sık "Bir Mppt Denetleyicisinden% 20 Veya Daha Fazla Enerji Hasadı Alacaksınız" Gibi Sloganlar Görürsünüz. Bu Ekstra Gerçekte Önemli Ölçüde Değişiklik Gösterir Ve Aşağıdaki, Panelin Tam Güneşte Olduğu Ve Denetleyicinin Toplu Şarj Modunda Olduğu Varsayılarak Bir Karşılaştırmadır. Voltaj Düşüşlerini Göz Ardı Etmek Ve Basit Bir Panel Ve Basit Matematik Kullanarak Örnek Olarak:
 
     Panel Maksimum Güç Akımı (Imp)   = 5.0a
     Panel Maksimum Güç Voltajı (Vmp)   = 18v
 
Akü Voltajı = 13v (Akü Voltajı, Emilim Şarj Modu Sırasında Örneğin 10,8 V Tamamen Deşarj Olmuş Ve 14,4 V Arasında Değişebilir). 13v'de Panel Amperleri Maksimum Güç Amplifikatörlerinden Biraz Daha Yüksek Olacaktır, Örneğin 5.2a
Bir Pwm Denetleyicisi İle Panelden Çekilen Güç 5,2a * 13v = 67,6 Watt'tır. Panel Voltajının Akü Voltajının Üzerinde Kalması Şartıyla Bu Miktarda Güç Panelin Sıcaklığına Bakılmaksızın Çekilecektir.
Bir Mppt Denetleyicisi İle Panelden Gelen Güç 5.0a * 18v = 90 Watt, Yani% 25 Daha Yüksektir. Ancak, Sıcaklık Arttıkça Voltaj Düştükçe Bu Fazlasıyla İyimserdir; Bu Nedenle, Panel Sıcaklığının 25 ° C'lik Standart Test Koşulları (Stc) Sıcaklığının 30 ° C Üzerine Çıktığını Ve Voltajın Her 10 ° C'de% 4 Düştüğünü, Yani Toplam% 12 Olduğunu Varsayarsak, Mppt Tarafından Çekilen Güç 5a * 15.84v = 79.2w, Yani Pwm Denetleyiciden% 17.2 Daha Fazla Güç Olabilir.
Özetle, Mppt Denetleyicileriyle Enerji Hasadında Bir Artış Var, Ancak Hasattaki Artış Yüzdesi Bir Gün İçinde Önemli Ölçüde Değişiyor.
Mppt:
Mppt Denetleyicisi "Akıllı Dc-Dc Dönüştürücü" Olarak Düşünülebilir, Yani Panel Voltajını (Dolayısıyla "Ev Panelleri" Kullanılabilir) Pili Şarj Etmek İçin Gereken Voltaja Düşürür. Akım, Tıpkı Geleneksel Bir Dc-Dc Dönüştürücü Gibi, Gerilim Düştükçe (Elektronikteki Isıtma Kayıpları Göz Ardı Edilerek) Aynı Oranda Artırılır.  
Dc-Dc Dönüştürücüdeki "Akıllı" Unsur, Gün İçerisinde Güneşin Mukavemeti Ve Açısı, Panel Sıcaklığı, Gölgeleme Ve Panel (Ler) Sağlığına Göre Değişecek Olan Panelin Maksimum Güç Noktasının İzlenmesidir. "Akıllılar" Daha Sonra Dc-Dc Dönüştürücünün Giriş Voltajını Ayarlar - "Mühendislik Dilinde" Panele Eşleştirilmiş Bir Yük Sağlar.
Bir Mppt Denetleyicisi İçin En İyi Panel Eşleşmesi:
Bir Paneli Bir Mppt Denetleyiciyle Eşleştirmek İçin Aşağıdakileri Kontrol Etmeniz Önerilir:
1. Panel Açık Devre Voltajı (Voc) İzin Verilen Voltajın Altında Olmalıdır.
2. Denetleyicinin "Kick-İn" Yapması İçin Voc "Başlangıç Voltajının" Üzerinde Olmalıdır
3. Maksimum Panel Kısa Devre Akımı (Isc) Belirtilen Aralıkta Olmalıdır
4. Maksimum Dizi Vat Miktarı - Bazı Kontrolörler Bunun "Aşırı Boyutlandırılmasına" İzin Verir, Örneğin Redarc Manager 30'un 520w'a Kadar Bağlanmasına İzin Verilir