Ürünlerimiz

Outdo Jel Akü Fiyatları, Outdo Jel Akü Çeşitleri Ve Outdo Jel Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Outdo Jel Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Yiğit Jel Akü Fiyatları, Yiğit Jel Akü Çeşitleri Ve Yiğit Jel Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Yiğit Jel Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Ritar Jel Akü Fiyatları, Ritar Jel Akü Çeşitleri Ve Ritar Jel Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Ritar Jel Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
VRLA Jel Akü Fiyatları, VRLA Jel Akü Çeşitleri Ve VRLA Jel Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz VRLA Jel Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Ttec Agm Kuru Akü Fiyatları, Ttec Agm Kuru Akü Çeşitleri Ve Ttec Agm Kuru Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Ttec Agm Kuru Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Bas Agm Kuru Akü Fiyatları, Bas Agm Kuru Akü Çeşitleri Ve Bas Agm Kuru Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Bas Agm Kuru Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
OPzS Ve OPzV 2V Tap Akü Fiyatları, OPzS Ve OPzV 2V Tap Akü Çeşitleri Ve OPzS Ve OPzV 2V Tap Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz OPzS Ve OPzV 2V Tap Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
OPzS Ve OPzV 6V Tap Akü Fiyatları, OPzS Ve OPzV 6V Tap Akü Çeşitleri Ve OPzS Ve OPzV 6V Tap Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz OPzS Ve OPzV 6V Tap Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
OPzS Ve OPzV 12V Tap Akü Fiyatları, OPzS Ve OPzV 12V Tap Akü Çeşitleri Ve OPzS Ve OPzV 12V Tap Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz OPzS Ve OPzV 12V Tap Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Bs Ve Dın Traksiyoner Tip Akü Fiyatları, Bs Ve Dın Traksiyoner Tip Akü Çeşitleri Ve Bs Ve Dın Traksiyoner Tip Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Bs Ve Dın Traksiyoner Tip Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Lityum Akü Fiyatları, Lityum Akü Çeşitleri Ve Lityum Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Lityum Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü
Lityum Solar Pil Akü Fiyatları, Lityum Solar Pil Akü Çeşitleri Ve Lityum Solar Pil Akü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Lityum Solar Pil Akü Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Akü

SOLAR LİTYUM İYON

 

Lityum Solar Akü fiyatları, 
Lityum Solar Akü çeşitleri ve 
Lityum Solar Akü modelleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz 
Lityum Solar Akü markaları, seçenekleri, özellikleri ayağına gelsin.

Lityum Solar Akü Yuncey Solar'da! 
Lityum Solar Akü modelleri, 
Lityum Solar Akü özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Yuncey Solar'da! sizi bekliyor!

SOLAR LİTYUM ALKALİ AKÜ MODELLERİ

ÖZELLİKLERİ Sonnenschein Lityum Piller, Olağanüstü Güç, Enerji Yoğunluğu, Uzun Çevrim Ömrü Ve Hızlı Şarj Özelliği İle Bu Pil Teknolojisini, Özellikle Çok Vardiyalı Uygulamalarda Maksimum Çalışma Saatleri İçin İdeal Bir Seçim Haline Getirmektedir. Modüler Mimari, Bireysel Uygulama İhtiyaçlarının Karşılanmasını Sağlar. Lityumun Hızlı Şarj Kabiliyeti Sayesinde Artık Pilleri Değiştirmeye Gerek Yoktur. Bu Pil Değişimi Ortalama 10 Ila 15 Dakika Tüketir. Bu Zamandan Kaçınmak, Operasyonel Verimliliğinizi Artırır Ve Maliyetlerinizi Azaltır. Ayrıca Yedek Akülerin Çıkarılması Aracınızın Filosunu Azaltabileceğiniz Anlamına Gelir, Daha Az Şarj Cihazına Ihtiyacınız Olur Ve Akü Değişim Ekipmanı Satın Alınmasına Veya Bakımına Ihtiyaç Duymaz. Daha Fazla Alan Ya Da Ana Işiniz Var.

LİTYUM İYON PİL / AKÜ

Lityum iyon pil / Akü
Lityum iyon pil (Li-ion) bir çeşit yeniden doldurulabilir pil. Çoğunlukla elektronik araçlarda ve cihazlarda kullanılır. Ağırlıklarına-büyüklüklerine oranla verebildikleri yüksek enerji ile en iyi pil çeşitlerinden biridir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha gelişmiş lityum iyon pil tasarımları ise lityum polimer pil (lithium polymer cell) ve lityum titanat pil hücreleridir. Uygunsuz kullanılmaları halinde tehlikeli olabilirler. Eğer gerekli önlemler alınmaz ise diğer pil türlerine göre ömürleri daha kısa olabilir. Bu pillerde hafıza etkisi yoktur ve kullanılmadıkları zamanlardaki enerji kayıpları yavaştır. victron lityum akü, victron lifepo4 akü, solar lityum akü, Lityum 200 amper akü, 100a 12.8 v lifepo4 lityum akü, Solion Lityum Akü, Pylontech Lityum Akü, LG Chem Lityum Akü, lifepo4 akü, 24V lityum akü, 48V lityum akü, outdo lityum akü, lityum iyon fosfat akü, lityum demir fosfat akü.

Lityum akünün diğer akülere göre avantajı daha kısa sürede şarj ve deşarj edilmesi, %90 a kadar boşaltılabilmesi, daha az alan kaplaması ve ağırlık yönünden daha hafif olmasıdır.