Ürünlerimiz

Rüzgar Jeneratörü 700 Watt Fiyatları, Rüzgar Jeneratörü 600 Watt Çeşitleri Ve Rüzgar Jeneratörü 500 Watt Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz Rüzgar Jeneratörü 400 Watt Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Rüzgar Türbini
1000W 24V Rüzgar Türbini Fiyatları, 1000W 24V Rüzgar Türbini Çeşitleri Ve 1000W 24V Rüzgar Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 1000W 24V Rüzgar Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Rüzgar Türbini
1500W 24V Rüzgar Türbini Fiyatları, 1500W 24V Rüzgar Türbini Çeşitleri Ve 1500W 24V Rüzgar Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 1500W 24V Rüzgar Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Rüzgar Türbini
2000W 48V Rüzgar Türbini Fiyatları, 2000W 48V Rüzgar Türbini Çeşitleri Ve 2000W 48V Rüzgar Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 2000W 48V Rüzgar Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Rüzgar Türbini

Rüzgar Türbini


Rüzgar Türbini kategorisine uygun ürünler ve fiyatları
YunceySolar ev tipi rüzgar türbini, şarj kontrol cihazı, direk ve rüzgar türbini kanatları gibi ekipmanları bulabilirsiniz. Rüzgâr türbinleri, havada olan kinetik enerjiyi, mekanik enerjiye çevirirler. Rüzgar türbinin içerisinde bulunan jeneratör sayesinde kanatların dönmesi ile oluşan mekanik enerjiyi, elektrik enerjisine dönüştürürler. Şebekeden uzakta yer alan evlerde kullanılan ev tipi rüzgar türbinleri, ürettikleri elektriği akülerde depolarlar. Rüzgar türbinleri jeneratörünün maksimum üretebildiği watt gücüne göre sınıflandırılırlar. Rüzgar gülü, rüzgar hızı sürekli değiştiğinden dolayı maksimum verim ile çalışamazlar. Bu yüzden kullanıcılar rüzgar türbinin düşük devirlerde dönmesini varsayarak maksimum güç hesabı yapmamalıdırlar.

 

Rüzgar Gülleri

Rüzgar Türbini ile Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, Elektrik Enerjisinin hiç olmadığı yerlerde Rüzgar Türbini,  Şarj Kontrol Ünitesi, İnverter ve Batarya (Akü) kullanılarak 220 volt elektrik enerjisi elde edilmesini sağlar. Bu sistemler, Bağ Evi, Yayla Evi,  Karavanlar, Tekneler,  Arıcılar, Gezginler, Yaylada - Dağda hayvan ağılları gibi Rüzgar olan  yerlerde kullanılmaktadır.
Artık Doğada olduğunuz zamanlar elektriksiz kalmayacaksınız. Mühendislik Hesaplamaları ile İhtiyacınız uygun olarak hazırladığımız Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, doğadayken sizi elektriksiz bırakmayacak.