Ürünlerimiz

5000W Su Türbini Fiyatları, 5000W Su Türbini Çeşitleri Ve 5000W Su Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 5000W Su Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Su Türbini
10kW Su Türbini Fiyatları, 10kW Su Türbini Çeşitleri Ve 10kW Su Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 10kW Su Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Su Türbini
50kW Su Türbini Fiyatları, 50kW Su Türbini Çeşitleri Ve 50kW Su Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 50kW Su Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Su Türbini
100kW Su Türbini Fiyatları, 100kW Su Türbini Çeşitleri Ve 100kW Su Türbini Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 100kW Su Türbini Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Su Türbini

Hidro Türbin Seçimi
Enerji geri kazanım sistemleri, birçok koşula bağlı olarak büyük ölçüde sahaya göre değişir. Soar, her uygulama için ideal çözümü seçen ve geliştiren her müşteriyle yakın çalışır. Uygulama için en iyi ürünü seçerken kafa, akış ve maliyet gibi faktörlerin tümü dikkate alınır. Ücretsiz saha değerlendirmesi ve ekipman önerisi için bizimle iletişime geçin .

 
Hat İçi Hidro Türbin
Yuncey Solar Sıralı Türbinleri, bir dizi kompakt, yüksek verimli hidroelektrik üretim ünitesidir. Bu türbinler, maksimum verimlilik için tesise özgüdür ancak rekabetçi fiyatlandırma ve hızlı teslimat süreleri için birkaç ortak parçayı paylaşır. Kanal güç geri kazanımı için özel olarak tasarlanmış ILT'ler, 6 ila 24 inç arasındaki standart boru boyutları için mevcuttur.
6 ”- 24” Boru Boyutları
60 - 570 Feet Baş
500 - 30.000 GPM Akış Oranları
Daha Fazla Bilgi Edinin>

 
Kanyon Pompa Türbinleri
Türbin olarak pompa basit, sağlam ve uygun maliyetlidir. Aşırı basınca sahip herhangi bir su dağıtım şebekesine kurulabilirler ve nispeten tutarlı bir akış hızına sahip uygulamalar için çok uygundurlar. Pompa türbini paketleri, hem şebeke içi hem de şebeke dışı uygulamalar için mevcuttur.
6 ”- 24” Boru Boyutları
50 - 500 Feet Baş
500 - 9.000 GPM Akış Oranları
Daha Fazla Bilgi Edinin>

 
Hidro Türbinler

Etkileyici derecede küçük olan bu sistemler, mevcut su şebekelerinde güç üretimi için tasarlanmıştır ve herhangi bir basınç düşürücü kasaya kurulabilir. Uzaktan veya şebekeden bağımsız uygulamalar için ideal olan Pico hidro türbinler, Uzak Terminal Üniteleri (RTU'lar), SCADA sistemleri veya elektrikle çalışan diğer ekipmanların çalıştırılması için güç sağlar
2 "veya Daha Büyük Boru Boyutları
300 Watt Güç Çıkışı
24 Volt DC Çıkışı
Daha Fazla Bilgi Edinin>

 
Diğer Ekipman ve Türbinler
Soar, kendi ürün yelpazemize ek olarak, enerji geri kazanım türbinleri, uzak saha güç üretimi ve geleneksel hidrolik türbinler dahil olmak üzere eksiksiz bir güç üretim ekipmanı yelpazesi sağlamaktadır. Ayrıca güç kurtarma işlemlerini desteklemek için gerekli tüm jeneratörleri ve kontrol sistemlerini sağlıyoruz. Bu ekipman genişliği, 300 watt'tan 30 MW'a kadar çıkışlara sahip sistemler tasarlamamıza ve kurmamıza olanak tanır. Uygulamalarımızdaki tipik basınç düşüşleri 50 fit ile 1000 fit arasında değişmektedir. Daha fazla bilgi için Soar ile iletişime geçin.
İletişim.


Türbin Kontrol Sistemleri

Soar, hidro türbinleri ve jeneratörleri sağlamanın yanı sıra türbin destek sistemleri de sağlar. Bu kontrol sistemleri hem yeni hem de önceden var olan sahalar için mevcuttur ve herhangi bir hidro türbin ekipmanıyla çalışacak şekilde yapılandırılabilir. Uygulamanıza özel bir türbin kontrol sistemi tasarlayabilir, tedarik edebilir ve kurabiliriz. Seçenekler ve fiyatlandırma bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.