Ürünlerimiz

12v Dc Solar Pompa Motor Fiyatları, 12v Dc Solar Pompa Motor Çeşitleri Ve 12v Dc Solar Pompa Motor Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 12v Dc Solar Pompa Motor Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Pompa
24v Dc Solar Pompa Motor Fiyatları, 24v Dc Solar Pompa Motor Çeşitleri Ve 24v Dc Solar Pompa Motor Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 24v Dc Solar Pompa Motor Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Pompa
48v Dc Solar Pompa Motor Fiyatları, 48v Dc Solar Pompa Motor Çeşitleri Ve 48v Dc Solar Pompa Motor Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 48v Dc Solar Pompa Motor Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Pompa
110v Dc Solar Pompa Motor Fiyatları, 110v Dc Solar Pompa Motor Çeşitleri Ve 110v Dc Solar Pompa Motor Modelleri Uygun Fiyatlar İle Burada. Tıkla, En Ucuz 110v Dc Solar Pompa Motor Markaları, Seçenekleri, Özellikleri Ayağına Gelsin.
Marka
Yuncey Solar Pompa

GÜNEŞ ENERJİ SU POMPASI

Yuncey Olarak Tarla Sulama Projelerinde De Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz. Sulama Amaçlı Kullanılan Güneş Enerjili Pompalar Marifetiyle Tarla Veya Arazinizin Sulamasını Şebeke İhtiyacı Duymadan Yapabilirsiniz. Yukarıdaki Resimde Arazi Sulaması İçin Kurulmuş Olan Trifaze Bir Güneş Enerji Sistemi Görmektesiniz. Her Türlü Sulama İhtiyacı İçin İstenilen Büyüklükte Kurulabilen Sulama Amaçlı Güneş Enerji Sistemleri İçin Bizimle İrtibata Geçiniz. Derin Kuyu Yahut Santrifüj Pompalar İçin Gereken Elektrik Enerjisini Güneşten Sağlayabilirsiniz. Sulama Projeleri İçin Gerçekleştirilen Güneş Enerjisi Sisteminin Bir Başka Avantajı İse Üretilen Elektriği Sulama Yapmadığınız Dönemlerde Şebekeyle Bağlantısını Sağlayarak Üretilen Elektriği Şebekeye Satma Prensibidir. Bu Sayede Hem Sulama İçin Kullanılan Elektrik Güneşten Sağlanmakta Hem De Bu Elektriği Kullanmadığınız Süre Zarfında Kurulan Sistemden Gelir Elde Etmeniz Sağlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Lütfen İrtibata Geçiniz. Evler, Bağ Ve Bahçeler İçin Kurulabilecek Düşük Maliyetli Güneş Enerjili Sulama Pompaları İçin Aşağıdaki Pompa Çeşitlerimizi İnceleyebilirsiniz.

SOLAR POMPA

Güneş enerjili su pompalama sistemi esas olarak güneş panelleri, güneş enerjili su pompası, kontrolör, vb.'den oluşur. Güneş panelleri, alınan güneş enerjisini pompa ve kontrolör kullanımı için doğrudan doğruya DC gücüne dönüştürebilir. DC kontrolörü, derin kuyulardan / göletlerden / nehirlerden / göllerden su pompalayan ve tanklara / havuzlara veya sulama / çeşme sistemlerine su enjekte eden dalgıç güneş enerjili su pompasını çalıştırır. DC güneş kontrolörü, maksimum güç noktası izleme (MPPT) elde etmek için sistemin çalışması üzerinde kontrol ve düzenleme de uygular. Güneş ışığı yeterli olduğunda, sistem nominal işletimdedir. Güneş ışığı yetersiz olduğunda, güneş pili enerjisinin tam olarak kullanılmasını sağlamak için minimum çalışma frekansı ayarlanır.
Güneş enerjili su pompasının özellikleri: Güneş doğarken çalışıp günbatımında dinlenmeyi gerçekleştirebilir, kimsenin bakmasına gerek kalmaz, dizele ihtiyaç duymaz, elektrik şebekesine ihtiyaç duymaz, sulama ekipmanları ile birlikte su, enerji ve maliyet tasarrufu için kullanılabilir. Artık güneş enerjili su pompalama sistemi, tarım, sulama, çöl yönetimi, kentsel su özelliği ve ev kullanımı için yeni kaynak tasarrufu sağlayan ve çevre dostu çözümler getiriyor.