Kurumsal

title

Üretim sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların bugün en büyük sıkıntısı, satın almış oldukları ürün ve sistemlerde, satıştan sonra hizmetleri yeteri kadar ve zamanında almamalarıdır.İşte bu doğrultuda firmamız, tüm kuruluşlara yerinde ve sağlıklı hizmet verebilmek amacı ile 2005 yılında Konya’da çalışmalarına başlamıştır. Siz ile birlikte çalışmak, ülke ekonomisine birlikte katkıda bulunak dileği ile saygılar sunarız…

img

Hakkımızda

title

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimizi direkt olarak üretici firma ile anlaşma yapıp sizlere mümkün olan en kaliteli ürünü sunmak.

Misyonumuz:

title

Yunus CEYLAN 1995 Yılında Hollanda'da Toptan Ve Perakende Sektöründe Uzun Yıllar Faaliyet Göstermiştir. Kazandığı Bilgi Ve Tecrübeyi Ülkesine Temelli Dönüş Yaparak 2003 Yılında Türkiye'ye Yerleşmiştir. Disiplin Ve Dürüstlük İlkesi İle 2006 Yılında Yuncey Teknoloji Olarak Konya'da Faaliyetlerine Başlamıştır. Firmamız 2008 Yılında İşini Büyüterek Ülkemizde Ve Tüm Dünyada Gelişmeye Başlayan Güneş Enerjisi Potansiyelinin Daha Verimli Ve Yaygın Bir Şekilde Kullanılması Amacıyla Enerji Sektöründe Yuncey Solar Enerji Olarak Faaliyet Göstermeye Başlamıştır.

Vizyonumuz:

title

Ülkemiz’in güneş enerji potansiyelini elektrik enerjisi olarak sektörümüze kazandırmak için çalışmalar devam etmektedir.Türkiye, güneş enerjisi potansiyeli bakımından dünyanın birçok ülkesine göre daha avantajlı konumdadır. Yapılan ölçümler, güneşlenme süresi ve ışınım şiddeti açısından, ülkemizin yüksek bir potansiyele sahip olduğunu göstermektedir. Bu sebepten Ötürü Ülkemizin Bu Potansiyelini Her Alanda Kullanmak İstiyoruz.

session_start();