Hakkımızda

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

Üretim Sektöründe Faaliyet Gösteren Tüm
Firmaların Bugün En Büyük Sıkıntısı, Satın
Almış Oldukları Ürün Ve Sistemlerde, Satıştan
Sonra Hizmetleri Yeteri Kadar Ve Zamanında 
Almamalarıdır. İşte Bu Doğrultuda Firmamız, 
Tüm Kuruluşlara Yerinde Ve Sağlıklı Hizmet 
Verebilmek Amacı İle 2005 Yılında Konya’da 
Çalışmalarına Başlamıştır.

Yuncey Solar Enerji 1995 Yılında Hollanda’da Esnaflık Ve Toptan Perakende Sektöründe Uzun Yıllar Faaliyet Göstermiştir. Kazandığı Bilgi Ve Tecrübeyi Ülkesine Temelli Dönüş Yaparak 2003 Yılında Türkiye’ye Yerleşmiştir.
Disiplin Ve Dürüstlük İlkesi İle 2006 Yılında Yuncey Teknoloji Olarak Konya Selçuklu Merkezde Faaliyetlerine Başlamıştır. Firmamız 2008 Yılında İşini Büyüterek Yuncey Solar Enerji Firmasını Kurulmuştur.
Yuncey Solar Enerji Olarak Uzun Yıllardır Enerji Sektöründe Hizmet Vermekteyiz. Tecrübemiz, Kaliteli İşçiliğimiz Ve Hızlı Tedarik Sistemlerimiz İle Güneş Enerji Sistemleri Toptan Satış Ve Üretimini Yapmaktayız.

Yuncey Solar Enerji Tüm Cihazları Ve Ekipmanlarının Türkiye Ve Dünyanın Önde Gelen Firmaları İle Çalışmaktayız. Firmamız, Siz Değerli Müşterilerine Sunmakta Olduğu Tüm Ürünlerde; Zamanında Ve Sorunsuz En Kaliteli Uzman Kadrosu İle Her Türlü Teknik Desteği Vermeyi Kendisine İlke Edinmiştir.
Elbette Yuncey Solar Enerji’yi Farklı Kılan Tüm Özellikler Bunlar Değil. Bizi Daha Yakından Tanıdığınızda Neden "Farklı" Olduğumuzu Çok Daha İyi Anlayabilirsiniz. 

Zamanınız Olduğunda Tanışmak İçin Sizi Ofisimize Bekliyoruz...
Saygılarımızla...
Yuncey Solar Enerji Sistemleri