Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

İşimizi Gerçekten Severek Yapıyoruz."
Belki De Başarımızın Tek Ve Yegane Sebebi De Bu. Çünkü Biliyoruz Ki; Ancak Bir İşi Sevdiğiniz Zaman O Alanda Kendinizi Daha Da Geliştirmek Ve Daha Başarılı Olmak İçin Çalışırsınız. Yuncey  Solar Enerji Ekibine Dahil Olan Herkes De İşini Severek Yapıyor Ve Kendi Alanlarında Gelişebilmek İçin Çaba Harcıyor.

"İşimizde Daha İyi Olmak İçin Sürekli Araştırıyoruz." 
Yuncey Solar Enerji Olarak İşimiz Hakkında Sürekli Olarak Araştırmalar Yapıyoruz. Bu Alanlarda Yeni Olan Ne Varsa Takip Etmeye Ve Bunları Müşterilerimiz İçin Kullanılabilir Materyaller Olacakları Şekilde Uyarlamaya Çalışıyoruz.

"Yüzümüzü Her Zaman Dışarıya Çeviriyoruz."
Diğer Solar Enerji Firmalarından Farklı Olarak Kendimize Örnek Aldığımız Hemen Hemen Tüm Solar Enerji Firmalarını Yurtdışındaki Önemli Projelere İmza Atmış Kişiler Yada Ekipler. Bu Kişilere Ulaşarak Sürekli Olarak Dışarıda İşimizin Nasıl Yapıldığını Daha İyi Anlamaya Çalışıyoruz. Bir Proje İçin Ar-Ge Çalışması Yaptığımızda, Mutlaka İlk Olarak Müşterimizin İşini Yurtdışında Başarı İle Sürdüren Firmaların İnceliyoruz Ve Bu Projeleri Örnek Alıyoruz.

"Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz."
Yapmaya Çalıştığımız İşin Tahmin Edilenin Üzerinde Zor Bir İş Olduğunu Çok İyi Biliyoruz. Birçok Farklı Firmanın Önemli Projelerini Aynı Anda Yürütürken, Çeşitli Birçok Sorunla Karşılaşıyoruz. Ancak Bu Sorunların Neden Çözülemeyeceğine Dair Bahaneler Aramaktansa, Bu Sorunların Nasıl Çözüleceği Üzerine Yoğunlaşıyoruz. Bu Yüzden De, Bu Projeleri Yürütürken "Bahaneler" Değil "Çözümler" Üretiyoruz.

"Disiplinli Ve Programlı Çalışıyoruz."
Hizmet Verdiğiniz Sektör Her Ne Olursa Olsun, Çalışma Şartlarınız Ne Şekilde Düzenlenirse Düzenlensin; Eğer O Alanda Başarılı Olmak İstiyorsanız Mutlaka Belli Programlar Çerçevesinde Disiplinli Bir Şekilde Çalışılması Gerektiğine İnanıyoruz. Üzerinde Çalıştığımız Her Proje İçin İş Akışını Düzenliyor Ve Proje Ekibine Dahil Tüm Çalışanlarımızın Bu Sürece Sadık Kalmasına Özen Gösteriyoruz.