ENDÜSTRİYEL

   Her kuruluş kendi yapısı, ihtiyaçları, faaliyet gösterdiği sektöre göre mutlaka bir arıtım ünitesine ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç kimi zaman yumuşatılmış su, kimi zaman dializ ünitesinde saf sudur. Çoğu zaman konutlarda kullanılan suyun arıtılması da bir zaruret olarak karşımıza çıkar. Arıtılması planlanan su şebeke, kuyu, kaynak veya deniz suyu olabilir. Özellikle imalata dayanan firmalar gerek proseste, gerek soğutma-ısıtma sistemlerinde veya işletmenin herhangi bir noktasında suyu arıtmak isterler. Ham su karakteristiklerinin farklılık göstermesi internet üzerinde bilgi alışverişini sınırlandırmaktadır. Bu yüzden dilerseniz sitemizin içeriğinde anlattığımız arıtım cihazlarını inceleyerek seçiminizi oluşturabilir, dilerseniz uzman personelimizden teknik destek alabilirsiniz.

  YUNCEY bu tip nitelikli suları talep edebilecek; tekstil, turizm, gıda, kozmetik, sağlık, kimya, deri, plastik, matbaa vs. sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetenek ve tecrübededir. Ayrıca firmamız sektörüyle ilgili hertür malzeme satışını yapmaktadır. Kuruluşunuzun ihtiyacı olan birçok ürünü sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz. Sitede bulamadığınız ürünler ile ilgili mutlaka bize danışınız.

YUNCEY endüstrinin her dalına profesyonel hizmet vermektedir.

YUNCEY - | Su Arıtma Sistemleri |                                  ®  RcMedya ©                                     Tel : 0332.351 51 82