EVSEL

Şebeke veya kuyu suları çeşitli sebeplerden ötürü tam güvenli ve konforlu bir kullanımı garanti edemez. Yer altı suları genelde tortulu, kireçli, renkli, kokulu ve mikroplu olurken şebeke suları da kireç, tortu ve aşırı klor barındırır.

Bu tip sular banyo esnasında cilt gözeneklerini tıkayarak kaşıntıya ve kırışıklığa, saçlarda matlaşmaya sebep verir. Ayrıca kireç  bulaşık, çamaşır vb makineler ile su tesisatında da oldukça ciddi hasarlara yol açar.

YUNCEY evsel kullanım için, içme suyu yapan ekipmanlardan genel sitelere, villalara, apartman dairelerine kadar her yere farklı çözümler sunmaktadır. Çok kötü kaliteli suları dahi kullanılır seviyelere getirebilecek teknolojiyi, işinin önemini bilen bir ekiple müşterilerine ulaştırmaktadır

Çoğunlukla uygulanan yöntem;

·                 Dezenfeksiyon

·                 Filtrasyon

·                 Kireç Arıtımı

·                 Sterilizasyon şeklindedir.

Firmamız butik bir arıtma şirketi olup özel müşterilerine 7/24 servis veren bir servis ağı barındırmaktadır. Sözleşmeli müşterilerimize 24 saat boyunca servis ve arıza bildiriminden sonra 24 saatte müdahale garantisi vermekteyiz. Böylece yaşama alanında sadece konfor ve güven isteyen, sürpriz istemeyen kullanıcılar bizi tercih etmektedir.

YUNCEY su arıtım sistemleri tam otomatik olarak insan müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışır. Sistem seçimi için giriş suyu kalitesi, günlük ve saatlik tüketim miktarı, kullanım amacı gibi bilgilerin tarafımıza iletilmesi ve kimi zamanda teknik keşif yapılması gerekir. YUNCEY satış ve servis ekibi sizlere bu desteği sağlamak konusunda yetkindir. Su arıtma cihazlarıyla ilgileniyor ve daha fazla bilgi, fiyat almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

YUNCEY - | Su Arıtma Sistemleri |                                  ®  RcMedya ©                                     Tel : 0332.351 51 82